Servisní služby

+420 773 779 529 

Společnost Autovars Praha, s.r.o. je nezávislým servisem všech automobilových značek na českém trhu. Díky dlouholeté spolupráci s našimi autorizovanými partnery všech značek, zajistíme na Vašem vozidle veškerý pozáruční ale i záruční servis

Moderní vybavení našeho servisu nám umožňuje provádět kompletní servisní práce, včetně testu na brzdových válcích či seřízení geometrie, měření emisí benzínových a dieselových motorů, ale i vozidel s pohonem na CNG a LPG. Do vybavení servisu patří mj. i diagnostické zařízení BOSCH KTS 540 včetně všech podpůrných programů, díky kterému můžeme provádět běžný servis a údržbu vozů prakticky všech automobilových značek.

U nás máte možnost výběru, zda svému vozidlu dopřejete originální díl, či levnější alternativu dílu neoriginálního od prověřených a renomovaných dodavatelů. Poskytujeme také kompletní služby pneuservisu vč. možnosti nákupu a uskladnění pneumatik. Do našich "komplexních" služeb patří také opravy karosérií a lakování (disponujeme vlastní lakovnou) vozidel všech značek.

Patříme mezi smluvní partnery všech pojišťoven na trhu v ČR. Pro naše zákazníky máme připraveny další služby, akční nabídky, věrnostní či slevové programy, ale především servis šitý na míru".

Servis na míru

V našem nezávislém servise jsme připraveni spočítat přesnou kalkulaci na servisní prohlídku Vašeho vozidla, tzv. servis šitý na míru. Cenu za servisní prohlídku Vašeho vozu máte u nás možnost významně ovlivnit. Poskládáte položky, které považujete za nutné u Vašeho vozidla řešit a my pro Vás obratem připravíme výhodnou cenovou nabídku. Například, pokud najedete za rok pouze 10.000 km a nepřejete si z toho důvodu měnit vzduchový a pylový filtr, vyměníme Vám pouze mot.olej a olejový filtr. 

Ceník

Mechanické práce

780 Kč

Diagnostické práce

780 

Karosářské práce

880 Kč

Emise a STK

Pokud jste našimi zákazníky, pak se Vám již nemůže stát, že by propadla "technická" (STK) na Vašem vozidle. V AUTOVARSU hlídáme termín konce STK a nejpozději měsíc před jeho vypršením Vás o tom informujeme. Samozřejmostí je příprava Vašeho vozu na STK a její zajištění. Nedílnou součástí naší servisní nabídky je rovněž měření Emisí. Na našem "specializovaném" pracovišti měříme emise nejen u benzínových a dieselových motorů, ale i u vozidel s pohonem na CNG či LPG.

Laserová geometrie

Neutěšený stav silnic má za následek opotřebení tlumičů, ale hlavně má negativní vliv na sbíhavost kol, která má za příčinu zbytečné opotřebení pneumatik. Proto byste si minimálně jednou ročně měli nechat proměřit a seřídit geometrii. U nás máme pro tento účel připravenu 8-senzorovou laserovou geometrii zn. Hunter, na které seřídíme sbíhavost kol na potřebné parametry a tím prodloužíme životnost Vašich pneumatik.

Pickup servis

Potřebujete servis nebo kontrolní prohlídku vašeho vozu? Pak využijte náš pick-up servis. V rámci této služby vyzvedneme a odvezeme váš vůz do servisu, zde ho opravíme, zkontrolujeme a po opravě vám jej znovu přistavíme na předem určené místo. Takový pick-up servis vám ušetří spoustu času!

Kam jezdíme: Praha, do 30 km od provozovny (dále dle domluvy)

Provozní doba pick-up servisu: PO - PÁ 7:00 - 19:00

Platba: Hotově nebo na fakturu dle smluvených podmínek zákazníka

Pro klienty, kteří u nás servisují svůj vozový park (11 a více vozidel) poskytujeme pick-up servis ZDARMA!

Ceník

Běžná cena

900 Kč

Cena se Zákaznickou kartou

720 Kč