Odtahy vozidel

DISPEČINK NON-STOP: +420 777 221 188

Přijedeme v nejkratší možné době, vaše auto šetrně naložíme a odvezeme na místo, které určíte. Nonstop odtahovou službu Autovarsu můžete volat kdykoliv. V rámci naší nonstop odtahové služby tak získáte nejen odtah auta za výhodnou cenu, ale i kompletní servis pro situace, které mohou být pro vás složitě vyřešitelné. 

osobní vozidla 
motocykly 
pojízdná vozidla 
vozidla po havárii 
porouchaná vozidla 
vozidla nepojízdná 
vozidla mezi opravami

VIP program

Platba za asistenci probíhá standardně hotovostně, v případě našeho stálého zákazníka můžeme schválit platbu fakturou. Nabízíme ale i speciální podmínky a slevy v rámci VIP smlouvy a VIP věrnostního programu pro vozy OPEL, kterého mohou využít fyzické osoby, stejně jako podnikatelé. 

VW TRANSPORTER T6 TDI FIT-ZEL S VLEKEM

Autovars zakoupil VW Transporter T6 TDI FIT-ZEL s vlekem, aby zkvalitnil své služby. Odtahovka byla zakoupena jako souprava pro odvoz dvou vozů za účelem Pick-Up servisu pro VIP zákazníky, na převoz dvou vozů pro Arval a Čez. Bude zařazena do asistenčních služeb Autovarsu a vložena do loga Global assistance pro jejich zásahy. Vůz nemá tachograf a nemusí platit mýto, takže má nižší finanční náklady.

ODVEZEME AŽ 6 TUN NÁKLADU!

Jak si zavolat asistenční službu?

Spolu s našimi partnery poskytujeme zákazníkům asistenční karty - například OPEL Assistance, zákaznickou kartu Autovars nebo další smluvní karty asistenčních služeb. Pokud tedy využíváte některou z asistencí (například jste ji dostali jako bonus k pojištění vašeho vozu), pak vždy kontaktujte napřímo svého partnera. Pokud máte svůj domovský servis v Autovars (nebo o něj u svého partnera požádáte), pak kontaktujte náš NON-STOP dispečink +420 777 221 188.